Z New Yorku se skladem: Jak jsem vybudoval impérium!Sledujte Všechny Epizody Zdarma

Z New Yorku se skladem: Jak jsem vybudoval impérium!

Adam Foster se přenese do minulosti a stane se synem zneuctěného hodnostáře. Přes noc přijde o rodinu, titul i naději. Osud m…
Seznam Epizod Všechny Epizody (64)
1-30 31-60 61-64
0
0
:
0
0
:
0
0

Časově omezená bezplatná akce: Tato bezplatná sledovací akce je spuštěna společně ReelShort a FreeDrama. Klikněte na tlačítko pro stažení APP a sledujte všechny epizody Z New Yorku se skladem: Jak jsem vybudoval impérium! zdarma.

×

Tyto epizody musí být staženy pro zhlédnutí.

Stáhněte aplikaci

Příběh Z New Yorku se skladem: Jak jsem vybudoval impérium!

Úžasná časová cesta do minulosti

Tato neobvyklá dobrodružná série přináší zcela nový pohled na časové skoky – ne jako technologický trik, ale jako tragickou, neodvratnou vlnu osudu. Hlavní postava Adam Foster se po nečekaném incidentu v New Yorku ocitne v 19. století, kde je nucen převzít identitu syna zneuctěného šlechtického hodnostáře. Ztrácí vše: moderní život, rodinu, finanční stabilitu i důvěru ve svět. Z New Yorku se skladem: Jak jsem vybudoval impérium! tak nejen o podnikání, ale i o existenciálním přežití mezi dvěma světy.

Hluboká psychologická transformace

Postupně se Adam mění – z ambiciózního obchodníka se stává mužem s morální odpovědností, který musí znovu naučit číst lidství, ne peníze. Každý rozhodnutí má váhu: zachránit nevinného služebníka? Přijmout nabídku mocného soupeře? Odpustit tomu, kdo zničil jeho původní život? Tato vrstvenost charakteru a neustálé napětí mezi osobním zájmem a povinností dodávají příběhu autentickou hloubku. Z New Yorku se skladem: Jak jsem vybudoval impérium! dokáže spojit akci, emocionální drama i filozofickou reflexi o čase a identitě.

Proč si tuto sérii nevynechat?

Protože každá epizoda přináší nový zásek v osudu, neočekávané spojení mezi minulostí a současností a neustálé otázky: Co bych udělal na jeho místě? Mohu opravit minulost, aniž bych zničil budoucnost? S vynikající hereckou základnou, atmosférickou scénografií a inteligentním scénářem je tato série jedním z nejzajímavějších českých dramatů posledních let. Stačí jedno kliknutí – a už jste na cestě zpět do minulosti.

Stáhněte si FreeDrama App a začněte sledovat hned dnes!

Uživatelské recenze Z New Yorku se skladem: Jak jsem vybudoval impérium!

Vida Sleduje

Z New Yorku se skladem: Jak jsem vybudoval impérium! není jen krátký seriál, je to jako zrcadlo odrážející boje a růst postav…

Jay Karl

Tento krátký seriál Z New Yorku se skladem: Jak jsem vybudoval impérium! je dvojitý vizuální a emocionální zážitek…

Kočka má ráda rybu

Každá epizoda Z New Yorku se skladem: Jak jsem vybudoval impérium! je jako malá hádanka…

Stáhněte si nyní ReelShort APP a sledujte všechny epizody zdarma

Sleduj Zdarma
0
0
:
0
0
:
0
0

Časově omezená bezplatná akce: Tato bezplatná sledovací akce je spuštěna společně ReelShort a FreeDrama. Klikněte na tlačítko pro stažení APP a sledujte všechny epizody Z New Yorku se skladem: Jak jsem vybudoval impérium! zdarma.

Doporučeno pro Vás

Návrat krále závodů: Přijel, aby dobyl vše zpět!
Mon Jun 29 2026 00:00:00 GMT+0800 (China Standard Time)

Návrat krále závodů: Přijel, aby dobyl vše zpět!

Krále závodů Alexandra podrazil na šampionátu jeho adoptivní bratr Cade. Skončil tak jako mechanik v klubu Apollo. Když ale k…
Tajná láska s mým miliardářským partnerem pomsty
Mon Jun 29 2026 00:00:00 GMT+0800 (China Standard Time)

Tajná láska s mým miliardářským partnerem pomsty

Evelyn, které krutě ublížil vlastní otec a zlá macecha, zachránil Francis, jenž ji už léta tajně miloval. Podstoupila plastik…
Náhradní přítelkyně – role na pár dní nebo na celý život?
Mon Jun 29 2026 00:00:00 GMT+0800 (China Standard Time)

Náhradní přítelkyně – role na pár dní nebo na celý život?

Daisy Scottová se probudí jako náhradní záporačka v krátkém seriálu. Její role? Předstírat, že je první láskou svého šéfa Spe…
Příliš pozdě, Alfy! Teď si mě nikdo nevezme zpět!
Mon Jun 29 2026 00:00:00 GMT+0800 (China Standard Time)

Příliš pozdě, Alfy! Teď si mě nikdo nevezme zpět!

Aria byla milovanou dědičkou, ale v den narozenin ji její snoubenci, Alfové Adrián a Julian, opustili. Její místo zaujala zák…
Láska, která nepřežila: Proč láska nestačila na svět?
Mon Jun 29 2026 00:00:00 GMT+0800 (China Standard Time)

Láska, která nepřežila: Proč láska nestačila na svět?

V roce, kdy otcova aféra dohnala mou matku k smrti, jsem ho z celého srdce nenáviděla. Aby si mě udobřil, poslal mi do poste…
Její poslední sázka: Vsadila vše na jednoho muže...
Mon Jun 29 2026 00:00:00 GMT+0800 (China Standard Time)

Její poslední sázka: Vsadila vše na jednoho muže...

Scarlett Spadeová je zdánlivě obyčejná žena v domácnosti, ve skutečnosti ale utajená dědička zavražděného Krále hazardu, kter…
MVP se zamiloval do plus size krásky – svět se diví!
Mon Jun 29 2026 00:00:00 GMT+0800 (China Standard Time)

MVP se zamiloval do plus size krásky – svět se diví!

V příběhu o proměně a pomstě se šikanovaná studentka Alexandra s pomocí kamaráda Dana mění v 'Lexi'. Vrací se, aby odhalila s…
Osudová nevěsta: Strýc se stal milencem
Mon Jun 29 2026 00:00:00 GMT+0800 (China Standard Time)

Osudová nevěsta: Strýc se stal milencem

Anne byla od dětství předurčena stát se Gavinovou nevěstou. V den zásnub ji ale podvedl s Grace. Zlomená Anne strávila noc s …