Hokejový kapitán, který mě nesnášíSledujte Všechny Epizody Zdarma

Hokejový kapitán, který mě nesnáší

Krasobruslařka Skylar Carter nemůže vystát arogantního kapitána hokejového týmu Masona Reeda — a má k tomu dobrý důvod. Když její prank skončí Masonovým zraněním, dostane ultimátum: bude jeho asistentkou, nebo může přijít o vlastní sportovní budoucnost. Jenže čím víc času spolu tráví, tím víc se jejich nenávist mění v něco, co už nejde popřít. Když škola oznámí, že příští sezonu přežije jen jeden program, Skylar a Mason možná právě propadají jedinému člověku, jehož vítězství může zničit jejich sny.
Seznam Epizod Všechny Epizody (64)
1-30 31-60 61-64
0
0
:
0
0
:
0
0

Časově omezená bezplatná akce: Tato bezplatná sledovací akce je spuštěna společně ReelShort a FreeDrama. Klikněte na tlačítko pro stažení APP a sledujte všechny epizody Hokejový kapitán, který mě nesnáší zdarma.

×

Tyto epizody musí být staženy pro zhlédnutí.

Stáhněte aplikaci

Příběh Hokejový kapitán, který mě nesnáší

Nejen o nenávisti, ale i o nečekané blízkosti

Hokejový kapitán, který mě nesnáší zahajuje svůj příběh ostře – krasobruslařka Skylar Carter a hokejový kapitán Mason Reed se navzájem nenávidí s takovou intenzitou, že každý jejich setkání vypadá jako bitevní pole. Jejich konflikt není jen osobní: za ním stojí skrytý důvod – Skylarův prank, který vedl k Masonovu zranění. To vyústí v tvrdé ultimátum: asistentka nebo konec sportovní kariéry.

Když se nenávist pomalu mění

Vynucená blízkost v rámci nové role odhaluje pod povrchem obou postav nečekanou složitost. Mason není jen arogantní lider – je zodpovědný za tým, zatížený tlakem a nevyřešenými emocemi. Skylar zase ukazuje odvahu, bystrý humor i zranitelnost, kterou předtím skrývala za ironií. Jejich spolupráce přináší nejen komické momenty, ale i autentický vývoj – od vzájemného neporozumění k postupnému uznání, respektu a nakonec k hlubokému poutu.

Hrozba, která spojuje místo toho, aby rozdělovala

Kulminací příběhu je školní rozhodnutí: příští sezóna bude pro oba programy – krasobruslení i hokej – poslední. Jen jeden z nich přežije. Tato hrozba nezvyšuje napětí mezi Skylar a Masonem, ale naopak je nutí spolupracovat jako nikdy předtím. Hokejový kapitán, který mě nesnáší tak nabízí více než romantický konflikt – je to příběh dospívání, odpovědnosti a toho, jak největší hrozby mohou odhalit nejsilnější vazby. Chcete zažít každý závratný obrat? Stáhněte si FreeDrama App ještě dnes!

Uživatelské recenze Hokejový kapitán, který mě nesnáší

Vida Sleduje

Hokejový kapitán, který mě nesnáší není jen krátký seriál, je to jako zrcadlo odrážející boje a růst postav…

Jay Karl

Tento krátký seriál Hokejový kapitán, který mě nesnáší je dvojitý vizuální a emocionální zážitek…

Kočka má ráda rybu

Každá epizoda Hokejový kapitán, který mě nesnáší je jako malá hádanka…

Stáhněte si nyní ReelShort APP a sledujte všechny epizody zdarma

Sleduj Zdarma
0
0
:
0
0
:
0
0

Časově omezená bezplatná akce: Tato bezplatná sledovací akce je spuštěna společně ReelShort a FreeDrama. Klikněte na tlačítko pro stažení APP a sledujte všechny epizody Hokejový kapitán, který mě nesnáší zdarma.

Doporučeno pro Vás

Hokejový kapitán, který mě nesnáší
Wed Jul 01 2026 00:00:00 GMT+0800 (China Standard Time)

Hokejový kapitán, který mě nesnáší

Krasobruslařka Skylar Carter nemůže vystát arogantního kapitána hokejového týmu Masona Reeda — a má k tomu dobrý důvod. Když …
Posunutý osud: Jeden okamžik změnil vše navždy!
Mon Jun 29 2026 00:00:00 GMT+0800 (China Standard Time)

Posunutý osud: Jeden okamžik změnil vše navždy!

Amy byla Lunou smečky a čekala vlče. Její alfa ji ale zradil a připravil o život ji i její dítě. Když se probudí o šest let d…
Poroučej mi, pokud se odvážíš – to bude chyba!
Mon Jun 29 2026 00:00:00 GMT+0800 (China Standard Time)

Poroučej mi, pokud se odvážíš – to bude chyba!

Krátce poté, co je Olivia falešně obviněna z poměru se šéfem a vyhozena, získá práci ve Wilder Conglomerate. Zjistí ale, že j…
Láska, kterou jsem nemohla říct: Proč jsme mlčeli?
Mon Jun 29 2026 00:00:00 GMT+0800 (China Standard Time)

Láska, kterou jsem nemohla říct: Proč jsme mlčeli?

Jade Spencerová léta miluje Gerarda Glovera. Ten ji však zaslepeně využívá jen k tomu, aby vzbudil žárlivost u své skutečné l…
Bridezilla: Nikdy nedráždi miliardářskou matku
Mon Jun 29 2026 00:00:00 GMT+0800 (China Standard Time)

Bridezilla: Nikdy nedráždi miliardářskou matku

V den svatby přijíždí ze zahraničí ženichova matka. Nevěsta si ji ale splete s milenkou a se svou rodinou ji začne šikanovat.…
Z New Yorku se skladem: Jak jsem vybudoval impérium!
Mon Jun 29 2026 00:00:00 GMT+0800 (China Standard Time)

Z New Yorku se skladem: Jak jsem vybudoval impérium!

Adam Foster se přenese do minulosti a stane se synem zneuctěného hodnostáře. Přes noc přijde o rodinu, titul i naději. Osud m…
Návrat krále závodů: Přijel, aby dobyl vše zpět!
Mon Jun 29 2026 00:00:00 GMT+0800 (China Standard Time)

Návrat krále závodů: Přijel, aby dobyl vše zpět!

Krále závodů Alexandra podrazil na šampionátu jeho adoptivní bratr Cade. Skončil tak jako mechanik v klubu Apollo. Když ale k…
Tajná láska s mým miliardářským partnerem pomsty
Mon Jun 29 2026 00:00:00 GMT+0800 (China Standard Time)

Tajná láska s mým miliardářským partnerem pomsty

Evelyn, které krutě ublížil vlastní otec a zlá macecha, zachránil Francis, jenž ji už léta tajně miloval. Podstoupila plastik…